• Română
  • English
14–20 martie 2016 / Cinema Muzeul Țăranului, Cinema Elvire Popesco, Universitatea Națională de Muzică / ediția a 6-a

Program

    Sunteți aici

    • You are here:
    • Acasă > Festival > Arhivă > Acasă > Program
Luni, 14 Martie 2016
20:00 - Gala de deschidere
Marţi, 15 Martie 2016
20:30 - Competiție internațională - The Artist Is Present
20:30 - Golden Shorts: Best Films in Major Festivals
18:00 - Competiție internațională - Danger Is My Business
Miercuri, 16 Martie 2016
18:00 - Oberhausen Film Festival: Paradise in Ruins - Visual Art Activism
18:00 - Competiție internațională - Digital Dystopias
20:30 - Competiție internațională - Transgressive Bodies
17:00 - Competiție internațională - Digital Dystopias
17:00 - Oberhausen Film Festival: Paradise in Ruins - Visual Art Activism
19:30 - Quinzaine Cannes: Sharunas Bartas
21:30 - Rotterdam Film Festival: You Run Through My Veins
Joi, 17 Martie 2016
18:00 - Competiție internațională - Urban Rituals
20:00 - Gala de deschidere
20:00 - Competiție internațională - Journeys into Subconscious
Vineri, 18 Martie 2016
17:30 - Competiție internațională - The Artist Is Present
17:30 - Golden Shorts: Best Films in Major Festivals
20:30 - Competiție internațională - Danger Is My Business
18:00 - Rotterdam Film Festival: You Run Through My Veins
20:30 - Cinedans Amsterdam: Of Love and Other Demons
Sâmbătă, 19 Martie 2016
15:00 - Competiție internațională - Urban Rituals
17:00 - Competiție internațională - Digital Dystopias
17:00 - Oberhausen Film Festival: Paradise in Ruins - Visual Art Activism
19:30 - Competiție internațională - Journeys into Subconscious
22:00 - Competiție internațională - Transgressive Bodies
15:00 - Rebel With a Cause (program pentru liceeni)
17:00 - Berlinale Forum Expanded: Rebranding Humanity
20:00 - Golden Shorts: Best Films in Major Festivals
20:00 - Competiție internațională - The Artist Is Present
Duminică, 20 Martie 2016
17:00 - Experimented in Romania
20:00 - Gala de închidere
12:00 - Rebel With a Cause (program pentru liceeni)
19:00 - Golden Shorts: Best Films in Major Festivals
19:00 - Competiție internațională - The Artist Is Present